Osobný tréning
10 €
Individuálny osobný tréning zameraný na rozvoj správnych pohybových vzorov a kondičných pohybových schopností s použitím váhy vlastného tela, rôznych cvičebných pomôcok (TRX, odporové gumy a iné) a voľnej váhy v podobe olympijskej činky či kettlebelov. Pred prvým tréningom odporúčam najprv prejsť diagnostikou telesného jadra.
Tréning prebieha vo fitness centre Arena One na Štúrovej 18 v Nitre.
Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulár, v ktorom stručne popíšte čo je cieľom vášho tréningového úsilia a tiež vaše zdravotné obmedzenia o ktorých viete (úrazy, oschorenia...). Pomôžete mi tak vopred pripraviť tréning, ktorý bude vhodný práve pre vás. Napíšte aj deň a približný čas, kedy chcete tréning uskutočniť. Následne vás budem kontaktovať kôli dojednaniu podrobností. Na osobný tréning je potrebné nahlásiť sa minimálne 48 hodinovým predstihom.
Osobná konzultácia
25€
Máte problém s nadváhou či obezitou, potrebujete pomôcť s nastavením dlhodobo udržateľnej životosprávy, ktorá vás dovedie k zdraviu, estetickej postave a fyzickej či mentálnej efektivite? Neviete, ako na to, nemáte čas skúšať to metódou pokus - omyl a chcete dlhodobý výsledok a nie iba povrchne vypracovaný jedálniček, ktorý po čase vyhodíte a vrátite sa do starých koľají? Tak Práve pre vás ponúkam možnosť osobnej konzultácie, ktorá vám zaberie 90 - 120 minút a odnesiete si z nej moje know-how, ako vyriešiť váš problém.
Konzultácia prebieha na vopred dohodnutom mieste.
Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulár, v ktorom stručne popíšete problém, ktorý potrebujete vyriešiť. Obratom vám odošlem možné termíny.
Core diagnostika
25 €
Srávne fungujúce svaly telesného jadra sú základným predpokladom, zdravej chrbtice. Zistite ako efektívne pracuje vaše telesné jadro, odstráňte základné chyby a zlé pohybové vzory a naučte sa správne dýchať. Diagnostika zahŕňa množstvo diagnostických testov hlbokého stabilizačného systému. Na základe výsledkov z nich pre vás vytvorím nápravný plán s cvikmi a postupmi pre postrebnú nápravu.
Diagnostika prebieha vo fitness centre Arena One na Štúrovej 18 v Nitre.
Po kliknutí na tlačítko vyplňte objednávkový formulár, v ktorom stručne popíšete dôvod, prečo sa na Core diagnostiku objednávate, alebo popíšte problém, ktorý potrebujete vyriešiť. Obratom vám odošlem možné termíny.